Duben 2010

Zítra tu nebudu :)

29. dubna 2010 v 19:04 | Lin |  Sdělení
http://www.covershut.com/cd_covers/Valentines-Day-2010--Cd-Cover-27438.jpgTak k nám konečně dorazil film Valentine´s day, kde hraje Taylor Lautner, alias vlkodlak Jacob ze ságy Stmívání. Protože se mojí kamarádce Taylor líbí, musíme na tenhle film jít :), lístky už máme koupené, sedíme v 17 řadě uprostřed (moje oblíbené místo).

Film dávají zítra (pátek) v 17:00 a 20:00, my jedeme na první termín, aby se kamarádka stihla vrátit na Čarodějnice :), nicméně vyrážíme ihned po škole, já si konečně zajdu za zubařkou s těmi spadlými rovnátky :D, po tom týdnu se na to těším jak na smilování, a pak si jdu vybrat šaty na zakončení školy. Mamka i kamarádka mi poskytnou kritiku jak z pohledu praktického (mamka), tak z pohledu moderního (kamarádka). K tomu si rovnou koupím i botky. Nemůžu říct, že bych se nějak extra těšila, nejsem moc nakupovací typ :D

Ale po tom příšerném blázinci ve škole to asi uvítám :), dneska jsem psali čtvrtletku z M, zítra z ČJ, já dodatečně z AJ, protože jsem chyběla, když ji psali ostatní, a učitel fyziky nám pro radost přichystal velké opakování... K tomu všemu mám tenhle týden službu...

No, abych se dostala ke smyslu tohohle článku - zítřek mám od rána do večera nabitý, takže na blog se nedostanu. Tak se tu mějte krásně :)

The Beatles

29. dubna 2010 v 17:39 | Lin |  Music - other
Musím říct, že bych nikdy nečekala, že zrovna Beatles budu poslouchat :D
Ve škole se o nich učíme, teď jsme si několik hodin pouštěli dokument, a tak se stalo, že celá naše třída blázní po skupině z 60. let :D Otevřu Facebook a tam příspěvky - video The Beatles (Yesterday), pod tím - video The Beatles (Help), pak přichází článek od mé spolužačky, že právě poslouchá Beatles, a následují další videa :D Senzace :D
Je fakt, že já tam videa nepřidávám, já si vystačím s plno staženými mp3 :D

A abych vás nepřipravila o tento kulturní zážitek, tak taky pár písniček vkládám :)


Oooo, Yesterday... Údajně nejznámější písnička od The Beatles. Já teda znala spíše jiné, ale budiž. Tuhle složil, nazpíval a sám se k ní hudebně doprovodil Paul McCartney. Prý ho napadla ve snu, tak několik dní chodil a zpíval ji lidem, aby zjistil, jestli ta písnička už existuje a jen mu utkvěla v paměti, nebo je to vážně jeho dílo (Woow, tohle by měl vidět náš učitel hudebky, že si z těch jeho hodin něco pamatuju :D)

9 důvodů, proč je čokoláda lepší než kluk

28. dubna 2010 v 17:05 | Lin |  Pro chvíle nudy
1. Čokoláda se snadno sežene

2. Čokoláda tě uspokojí, i když je měkká

3. Po čokoládě neotěhotníš

4. Čokoládu si můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů

5. Na čokoládu nejsi nikdy ani mladá ani moc stará

6. Můžeš sníst tolik druhů čokolády, kolik jen chceš

7. Pojídání čokolády trvá jen tak dlouho jak ty chceš

8. Čokoládě nemusíš stále říkat, že byla dobrá

9. U čokolády je velikost lhostejná, protože je pořád dobrá

Moje povídání

26. dubna 2010 v 19:25 | Lin |  Sdělení
k
Zdravím!!
Dneska po týdnu a půl jsem se směla opět vrátit do školy, ikdyž výsledky z vyšetření přijdou až zítra. Teď si říkám, že to byla asi chyba :D - zjistila jsem, že ve čtvrtek píšeme z matiky, kde bude látka, na kterou jsem bohužel chyběla. Jak se to doučím za dva dny, nemám ponětí...
Zítra jedeme oslavovat Den Země do Prahy do planetária a podobných záživných míst a vrátím se až večer, takže se sem asi ani nedostanu.
K tomu všemu mi vypadl drát z rovnátek :D, takže od soboty sháníme zubaře :D
Teď si asi půjdu opsat zápisky od kamarádky, ale klidně pište, budu sedět u počítače :)
S láskou
Lin

PS: Cahulka mi ohodnotila blog s novým designem, tak se můžete podívat v CČ, jak jsem dopadla. Moc mě potěšilo, že narozdíl od mnoha jiných psala ke každé části hodnocení konkrétní názor, nejen body. Moc děkuju!

Finální trailer Eclipse

25. dubna 2010 v 19:36 | Lin |  Eclipse

Konečná verze traileru ke třetímu dílu Twilight ságy, dokonce s titulkami :) Nevypadá to vůbec špatně :)

zdroj: SB Kájík

Eclipse promo

24. dubna 2010 v 21:03 | Lin |  Eclipse
Naprosto nádherné promo ústřední trojice Eclipse. Moc se mi líbí ty barvy :) NM mělo sice krásnou pískovou, ale prostě temně šedá je lepší :)


zdroj: SB Mája


Ve stylu Avril Lavigne

24. dubna 2010 v 14:47 | Lin |  Sarah Michelle Gellar
Nejsem si jistá, jestli to byl záměr, ale možná jo - na těhle fotkách prostě vypadá Sarah úplně jako Avril. Moc jí to sluší, ale dávám přednost její klasické vizáži
k

Ukázka bitvy z Eclipse

23. dubna 2010 v 19:08 | Lin |  Eclipse

Konečně se na netu něco objevilo :) Já jsem to bohužel ještě neviděla, protože se mi to při rychlosti 5 Mb/s nechce načíst, tak doufám, že je to hezké :D

zdroj: SB Kájík

Krásná colorka

23. dubna 2010 v 18:35 | Lin |  Nezařaditelné
k
Moc na colorky nejsem a málokdy najdu nějakou, co mě doopravdy zaujme, ale téhle se to tedy podařilo. No posuďte sami, je vážně kouzelná!

Je ze mě budoucí studentka :)

23. dubna 2010 v 14:06 | Lin |  Sdělení
g
Zdravím! :)
Po dnešku už mám konečně přestup na SŠ z krku, odevzdala jsem zápisový lístek a s velkou radostí si všimla, že v pořadníku přijatých uchazečů jsem postoupila asi na 7./8. místo z toho původního 18. po tom, co někteří zájemci odřekli, protože se rozhodli pro jinou školu.
Sice byli kolem toho dneska trochu zmatky, mamka, kterou jsem uvedla do přihlášky jako zákonného zástupce, leží v nemocnici a tak taťka, brácha i sestra trénovali její podpis do toho zápisového lístku :D a pak ještě na gymplu si musel převzít potvrzení o přijetí můj zákonný zástupce a já tam měla jen bráchu, tak to bylo na něm. Ale povedlo se :) Páni, já jsem si tak oddychla, že je to za mnou. Teď mě jen děsí ten seznamovací týden s mou novou třídou, protože z naší školy tam nastupuju sama, tak tam nikoho nebudu znát.
V pondělí už konečně můžu do školy, je to šok, ale fakt se tam těším - to je asi poprvý za celý život... Měli jsme si zavolat k doktorce pro výsledky a samozřejmě je ještě neměli... Grrr. Aspoň že už nemusíl ležet doma
Teď zase znovu odjíždím, jedu si pro lístky do kina, konečně se i k nám dostalo Na sv. Valentýna, tak s kamarádkou, které se líbí Taylor, to chceme vidět.
Zatím pa!
Lin

Nepřetrhni řetěz a pošli dál!

22. dubna 2010 v 10:34 | Lin |  Pro chvíle nudy
Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi v roce 2006 a 2007 posílali maily
"nepřetrhni řetěz" a "pošli dál"!

Nominace na Národní Movie Awards

21. dubna 2010 v 15:31 | Lin |  Twilight
Twilight fanoušky určitě potěší, že nominováno bylo: Twilight saga: New Moon v kategorii fantazie, Twilight sága: Eclipse v kategorii film léta a na výkon roku rovnou celá hlavní Twilight trojice - Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner.

Mezi nominovanými filmy je samozřejmě i Avatar, to se asi dalo čekat, a také Burtnova Alenka v říši divů. Rovněž její představitelé Kloboučníka a Srdcové královny - Johny Depp a Helena Bonham Carter

Mé SB sib také může těšit, že i Emma Thompson se svým filmem Kouzelná chůva Nanny McPhee & The Big Bang se dočkala nominoce. A samozřejmě Brad Pitt za výkon v Hanebných Panchartech (ten film jsem včera viděla a musím říct, že si to Brad opravdu zaslouží)


Seznam všech nominovaných filmů a herců v celém článku
A pod seznamem můžete hlavovat peo svého favorita

Stala se vražda!

20. dubna 2010 v 16:20 | Lin |  Pro chvíle nudy
k
Zabito bylo 9 muffinů...
Mňam, ale dala bych si říct :) hlavně ty nože... mňam

za 13. poznávačku

20. dubna 2010 v 16:13 | Lin |  za poznávačky
Správné odpovědi:
 1. Natalia Orerio (herečka/zpěvačka)
 2. Matt LeBlanc (herec)
 3. Torri Higginson (herečka)
 4. Taylor Lautner (herec)
 5. Iveta Bartošová (herečka/zpěvačka)
 6. Charisma Carpenter (herečka)
 7. Michael Shanks (herec)
 8. Natalia Oreiro (herečka/zpěvčka)
 9. Iveta Bartošová (herečka/zpěvačka)
Ta Iveta vám dávala zabrat :)

Diplomy:
k
k

Takhle to dopadá, když mě doktorka nechá doma...

19. dubna 2010 v 14:23 | Lin |  Sdělení
Jasně, já vím - já si prostě nedám pokoj a nenechám tam jeden design. Ale tentokrát za to vážně němůžete obviňovat mě, to ta doktorka, co mi nakázala zůstat doma. Já se prostě nehorázně nudím!!

K designu:
Tak tenhle design je celý mé dílo, protože newkax se učila, tak jsem se jí radši neptala, v jakém stylu ho mám dělat. To byla doba, než jsem něco vymyslela... :).
Nastaven je taky bez pomoci, sib se svým notebookem odjela zase na školu, tak ji nemůžu otravovat, ať mi píše, co bych měla ještě doladit (takže doufám, že to na ostatních monitorech normálních rozměrů nevypadá moc blbě).
Myslím, že je docela pěkný, ikdyž kdyby na záhlavku byl Joe Flanigan, Peter Facinelli nebo Justin Hartley, bylo by to lepší, jenže tahle fotka s Amandou byla jediná, co se mi tam hodila. Upřímně doufám, že se ovládnu a nějakou dobu ho tam nechám, protože tohle je mé nejlepší grafické dílo za celý život :D, tak si ho nechci kazit :)

PS: S tím záhlavkem si ještě nejsem jistá, možná tam ty motýly dávat nebudu... Líbí se vám to víc s nimi, nebo bez? Předem díky za názor!
k

Zase škola

18. dubna 2010 v 18:04 | Lin |  Sdělení
f

Už je to tu zase. Po tom krátkém víkendu je před námi zas celý týden mučení ve škole. No, asi bych měla říct spíš 'vámi :D. Já celý tenhle týden do školy ani nevkročím, protože doktorka mi nakázala ležet v posteli. No... přiznám se, že to s tím ležením nějak moc nepřeháním...
Tak se mějte krásně a bavte se v té škole :D (jéé, to zní škodolibě... to nemělo :D)
S láskou
Lin

Dnes slaví David

18. dubna 2010 v 14:27 | Lin |  Stargate Atlantis
k

Dnes je to 42 let, co se narodil v Anglii ve znamení Berana David Hewlett, představitel Rodneyho Mckaye ze Stargate Atlantis. Gratuluju!!

Společně s ním slaví slaví 4. narozeniny dcera Toma Cruise a Katie Holmes - Suri Cruise

A jak jsem před chvilkou zjistila, tak i mé SBéčko Blouci007!! Moc gratuluji a přeji všechno nejlepší!

Turbo trabant

17. dubna 2010 v 17:45 | Lin |  Pro chvíle nudy
k
No, kam se hrabe ferrari...

Scan

16. dubna 2010 v 18:31 | Lin |  Justin Hartley
k
Tuhle fotku jsem nikde nenašla, jen jako scan. Moc mu to tam sluší!

13. poznávačka - konec

16. dubna 2010 v 12:01 | Lin |  Soutěže
Dlouho jsem žádnou soutěž neuspořádala a poznávačku už vůbec ne, poslední byla někdy v říjnu 2009 :D Tak abych vám to vynahradila, udělala jsem tuhle trošku delší :) - to je radosti, že?? :)

Je to jako vždy, kdo by si náhodou nepamatoval, chci ke každé fotce:
 • Jméno dané osobnosti
 • Její povolání
 • Aspoň jedno dílo (u herce film, u zpěváka písnička...)
 • Co na diplom
Ke každé celebritě jsem napsala krátkou informaci, která ale slouží spíše pro ujištění vaší teorie.
PS: Protože je to už tak těžký, upozorňuju, že jsem tam dala menší chytáček :)

1)
Jejím snem bylo zahrát si v americkém filmu a získat Oscara, avšak počítala s tím, že kvůli špatným znalostem angličtiny se jí to nikdy nepodaří
k