Červen 2010

2. článek v červnu

26. června 2010 v 20:47 | Lin |  Sdělení
k
Ahoj =)
Nahromadily se mi komentáře u minulého článku, skoro jsem trumfla ten předešlý, kde jich bylo 69 =) Jeden z mých rekordů.. Tak jsem si řekla, že je načase zase napsat článek (druhý v červnu!!)

Pozastavení asi brzy zruším, možná jste si všimli, že jsem na blogu zas každý den a začínám i trochu obíhat. Tak proč se rovnou nevrátit?

Ještě mi ale dejte do prázdnin čas, protože teď na tom asi budu s nervama úplně hrozně.. Konec ZŠ, čeká nás poslední zvonění (aspoň, že tablo máme za sebou) pak předání vysvědčení na radnici, kam musím jít v takových koktejlkách (modrý jsou, pěkný, ale já v nich vypadám jak blb =D) a na podpatcích, to bude taky zábavný =D Několikrát jsem v nich vyrazila mezi lidi, abych si na ně zvykla (třeba včera, když jsme jeli s kamarádkou do bazénu. to bylo kráásný! Tři hodiny se jen tak rachtat v teploučký vodě.. mmm), ale asi to bude trapas.. No, a pak máme naše třída rezervovanou takovou větší chatu, kde budeme mít přes noc ze středy na čtvrtek rozlučák. A etapa základní školy bude definitivně za mnou =) Konečně o sobě budu moct upřímně říct, že jsem dosáhla základního vzdělání =)

Zatím papa
Lin

Stále pozastaveno

11. června 2010 v 13:52 | Lin |  Sdělení
d
Zdravím =)
Jak jste si mnozí asi všimli, v poslední době není moje aktivita právě nejlepší... Je to měsíc zpátky, co jsem psala, že pozastavuji na dobu neurčitou. Pak jsem ale přidala články, diplomy za bleskovku, které jsem vám dlužila už hodně dlouho, pak povzbuzující článek k newkax, když maturovala, diplomek Jane k narozeninám, apod... Zmiňovala jsem ale, že pozastavení stále platí. Někteří to ale zřejmě nezaregistrovali, protože v poslední době jsem tu měla nejeden komentář zajímající se, kdy už konečně přidám nějaký nový článek.
Takže znovu informanuji: Mám pozastaveno a ještě nějakou dobu mít budu. Je toho moc, končím ZŠ, děláme střechu... SBéčkům nenařizuju 'Nemažte si mě!', pochopím, když to někdo udělá. Ale budu ráda, když si mě nekdo mezi SB nechá =)
Zatím papa
Lin

(Zde jsem postoupila do 2.kola SONFZ)