Listopad 2012

Twilight sága uzavřena

18. listopadu 2012 v 15:50 | Lin |  Breaking dawn
Tak už také patřím mezi ty, kteří BD (part 2) měli to potěšení (...) vidět. Šla jsem tam naprosto bez jakéhokoli očekávání, spíše smířená s tím, že to bude totální s-ačka jako předchozí díly.

Ale pak jsem si v polovině filmnu něco uvědomila: Mně se nechce spát! To se mi ještě u Twilight nestalo. Nebyla jsem sice nikterak uchvácená, ale neměla jsem ani problém se zavíráním očí.
Takže se dá říct, že to nebylo tak zlé. Dokonce některé scény byly hezké (nezapomeňme, že se bavíme o Twilight, tam jsou měřítka jiná. Takže když říkám hezké, berte to s rezervou). Někdy jsem se dokonce zasmála (a ne tak, jako u New Moon, které bylo tak stupidní, že to nešlo jinak).

Hlasujte v People's Choice Awards 2013

18. listopadu 2012 v 14:38 | Lin |  TVD - News
Na twitteru jsem narazila na anketu People's Choice Awards pro rok 2013, kde můžete v několika kategoriích hlasovat pro svého favorita. Pro hlásnutí pouze klikněte na fotku.

Favorite Dramatic TV Actor (Ian Somerhalder, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Nathan Fillion, Paul Wesley)
Favorite Dramatice TV Actress (Ellen Pompeo, Emily Deschanel, Ginnifer Goodwin, Nina Dobrev, Stana Katic)
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show (The Who, Once Upon a Time, Supernatural, The Vampire Diaries, The Walking Dead)
Favorite Movie (The Amazing Spider-Man, The Avengers, The Dark Knight Rises, The Hunger Games, Snow White and the Huntsman)

A spousta dalších kategorií :)

All Time Low - The Reckless And The Brave

17. listopadu 2012 v 11:26 | Lin |  All Time Low - Videos
V pořadí první skladba z letošní alba Don't Panic


All Time Low (about)

17. listopadu 2012 v 11:20 | Lin |  All Time Low - News
V hudební rubrice přibyla další hvězda - americká pop-punková skupina All Time Low. Tvoří ji čtyři členové:

Alexander Gaskarth (zpěvák, kytarista)
Jack Barakat (kytarista)
Zachary Merrick (basový kytarista)
Ryan Dawson (bubeník)

Kluci se zformovali před devíti lety ještě během středoškolských studií. Název odvodili z písně Head On Collision od New Found Glory. Zpočátku pouze přezpívávali písničky např od Blink-182, ale později vydali svoji vlastní desku The Party Scene (2005), rok před svou maturitou. O dva roky později vypustily do světa album So Wrong Itš Right, které okamžitě strhlo nespočet fanoušků a vyneslo skupině místo na výsluní. Nothing Personal (2009) bylo ještě úspěšnější a dokonce jim vyneslo titul "Nejlepší pop-punk kapela". Svou skvěle rozjetou kariéru podpořili dalším albem (2010) - Dirty Work. A letos vyšla jejich zatím poslední deska Don't Panic (2012).

Tolik ke stručnému výcucu z wikipedie :)

All Time Low

17. listopadu 2012 v 10:50 | Lin
...NewsNatalia Oreiro - Ohlala photoshoot (April 2012)

17. listopadu 2012 v 9:37 | Lin |  Natalia Oreiro - Photos
Typický Nataliin shoot - jednoduchý na design, legrační a nadpozemsky nádherný :)


Natalia Oreiro - Caras photoshoot (13.3.2012)

16. listopadu 2012 v 21:31 | Lin |  Natalia Oreiro - Photos
Luxusní photoshoot pro Caras nafocen počátkem letošního roku. Jak to Naty dělá? Zpívá, věnuje se charitě, hraje v seriálu, vychovává malé dítě a k tomu vypadá jako anděl. Mateřství jí sluší a evidentně si ho opravdu užívá. Novopečená maminka se nedávno pochlubila, že její malý Merlín už začíná dokonce chodit :)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Elements v obchodech

16. listopadu 2012 v 20:43 | Lin |  Within Temptation - News
V internetovém obchodě http://www.atmoapparel.co.uk/stores/withintemptation/ si nyní lze zakoupit výrobky ze speciální edice Elements. Elements byla nazvána nedávná oslava 15. výročí založená WT, a protože první vlna výrobků s tímto logem byla okamžitě vyprodána, rozhodla se skupina poskytnout ji nyní i na internetu.


WT - Don't You Worry Child (Swedish House Mafia Cover)

16. listopadu 2012 v 19:46 | Lin |  Within Temptation - Videos
Další pátek s sebou přinesl také další cover od Within Temptation.

Sharon: "Skutečně jsme si sedli, abychom se pokusili najít novou píseň, kterou bychom mohli nahrát. Jaksi nám došli písně z našeho seznamu, který jsme měli pro tuto akci připravený, takže jsme hledali novou hudbu. Ve skutečnosti jsem Swedish House Mafia dříve neznala, ale mají opravdu skvělé písně a tahle je z nich zdaleka ta nejlepší."
zdroj: http://www.within-temptation.com/

Lost In Paradise (radio edit)

14. listopadu 2012 v 21:03 | Lin |  Evanescence - Videos
Nová verze Lost In Paradise s jemnými elektronickými prvky


zdroj: http://www.evanescence.yc.cz/

O chystaném videu k Lost In Paradise

14. listopadu 2012 v 21:01 | Lin |  Evanescence - News
Jelikož během turné skupina neměla čas na natáčení videoklipu k novému singlu Lost In Paradise, veškeré plány k natáčení se probírají až teď. Skutečnost, že videoklip bude potvrdila dnes Amy Lee na Twitteru a zároveň vyzvala fanoušky, aby zaslali nahrávky Lost In Paradise z koncertů, které pořídili, na evrocks2012@gmail.com.
Britští fanoušci dále informovali, že pokaždé kdy skupina v Británii song zahrála, snímaly ho pečlivě kamery. O tom, že video bude nejspíše koncertní není tedy pochyb.

zdroj: http://www.evanescence.yc.cz/

Zakončení ságy za stovku

14. listopadu 2012 v 17:52 | Lin |  Sdělení
V kinech od 15.11.2012 a u nás, v kině, kde všechno bývá jeden dva měsíce po premiéře, běží Twilight Saga: Breaking Dawn (part 2) už od 15.11. do 18.11. No já zírám. To sebou docela tentokrát hodili. Že by Twilight byl tak horečně očekávaný hit? Tomu se mi nechce věřit.

Ale zdá, že pravda už je taková. Lístky na sobotu jsem si šla koupit včera a už byl problém sehnat tři sedačky vedle sebe. Přitom ten film opakují osmkrát! Přitom jeden lístek stojí stovku! Ani já sama nemůžu uvěřit tomu, že jsem za to zaplatila tolik peněz! To zase bude kino plné dvanáctiletých slečen, co omdlévají při každé Edward-scéně...

Ráda bych řekla, že se těším. Nebo že se bojím. Ráda bych řekla, že ve mně očekávání toho filmu probouzí JAKÉKOLI pocity. Na New Moon jsem skoro nemohla dospat. Na Eclipse jsem šla s nadějí, že už to třeba nebude taková s-ačka. U Breaking Dawn (part 1) jsem se modlila, aby to bylo aspoň TROCHU koukatelné. Ale teď - jakékoli iluze už jsou pryč, prostě vím, že to bude blbé, a jsem s tím smířená. Ale možná to bude aspoň sranda. Jako New Moon... Když se člověk dokázal povznést nad to, jaká je to nesmírná hovadina, byl to vtipný film.

Možná by se někdo mohl ptát, proč tam teda jdu, když na to mám takhle vyhraněný názor.

Je to tradice. A BD 2 je poslední díl. Takže se v sobotu usadím a kdo ví - možná mě to i příjemně překvapí. Ikdyž to se asi nestane. Ale jedno vím jistě - Určitě nebudu zklamaná. Když od toho nic neočekávám, nemůže mě to zklamat :)

WT - Apologize (One Republic cover)

9. listopadu 2012 v 18:30 | Lin |  Within Temptation - Videos
Po týdenní přestávce přichází Within Temptation s novým coverem. Tentokrát se jedná o remake Apologize od One Republic :)


zdroj: http://www.within-temptation.com/

Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

7. listopadu 2012 v 19:29 | Lin |  Lena Katina - Videos
V říjnu byl vypuštěn do světa nový Lenin singl, Paradise :)
Podle mého názoru je velmi hezký, i když má Lena na kontě i hezčí písně.


WT - Summertime Sadness with lyrics (Lana DEl Rey Cover)

1. listopadu 2012 v 15:59 | Lin |  Within Temptation - Videos
Minulý pátek s sebou přinesl další cover od Within Temptation. Tentokrát je to Summertime Sadness, Sharonina oblíbená písnička od Lany DEI Rey