Březen 2013

Delain - We Are The Others

31. března 2013 v 17:33 | Lin |  Music - other
Delain je nizozemská symphonic-metalová skupina založená bývalým hráčem na klávesy skupiny Within Temptation. Už jen to, že začínal u WT, znamená, že tahle skupina musí být skvělá :) Na podzim 2012 vyšlo jejich nejnovější album.

Pilotní píseň stejnojmenného alba (We Are The Others) byla inspirována tragickým příběhem nizozemské dívky Sophie Lancaster a jejího přítele, které brutálně napadl gang na ulici. Důvodem útoku bylo, že dvojice vyznávala gothic styl, což se útočníkům nelíbilo. Dívku zabili, její přítel skončil s těžkými zraněními v nemocnici.
Tato událost otřásla Nizozemím.
Delain jim věnovali tuto památeční píseň. V oficiálním videoklipu účinkuje velké množství nizezomských celebrit, aby vyjádřili upřímnou soustrast nad zemřelou dívkou. Mezi nimi (1:04) Sharon a Robert z WT.


The Nexus - 01 - Afterlife

23. března 2013 v 20:34 | Lin |  Amaranthe - Videos
Album The Nexus bylo před několika málo dny konečně po dlouhatánském čekání vypuštěno do světa. Je mi velkým potěšením vám představit v pořadí první skladbu tohoto alba - Afterlife.


Po hudební stránce je to spíše jedna z těch slabších písní (rozuměj slabších v rámci Amaranthe = ohromujících v rámci světové muziky).
V intru postrádám výraznou melodičnost, která je pro Amaranthe typická. Velmi záleží právě na prvních tónech, ty obvykle rozhodnou o názoru na celou skladbu. Pokud není intro nic moc, posluchač vypne písničku dřív, než se to stihne "rozjet". Kdybych tedy nebyla fanynka Amaranthe a tohle byla první písnička, kterou slyším, neuspělo by to u mně.
Když si ale počkáme, refrén naplní alespoň částečně naše očekávání. Krásná melodie a Elizin křišťálově čistý hlas nezklamou.
Dominantní role téhle skladby patří jednoznačně Elize Ryd, která zazpívala i těžké tóny s lehkostí a přirozeností. Bohužel se dostalo velmi malému prostoru Jakovi E (čistý mužský hlas), který zde pouze podbarvuje Elize v refrénu. Andreas Solveström (mužský chraplavý hlas) tu má naproti tomu netypicky velkou úlohu.
Celkově bych tuhle skladbu zhodnotila mírně kladně, i když jak říkám - na měřítka Amaranthe to žádná bomba není.


Inspirace v čudu

17. března 2013 v 10:24 | Lin |  Sdělení
Kamarádka bude brzy slavit 18.narozeniny a ode mě se očekává dát jí nějaký krásný dárek. JENŽE CO?!
Ona mi dala k osmnáctinám nádherné (a drahé :( ...) stříbrné náušnice. Takže jí nemůžu darovat žádnou blbinu za pár šupů. Procházela jsem obchody, lovím na internetu.

Od šperků jsem upustila hned, náušnice nosí jenom jedny jediné a řetízek už jsem jí dala k Vánocům.
Kabelka plyšový medvěd
Na internetu jsem objevila nádhernou kabelku - velký plyšový medvěd. Já bych to mezi lidi nosila pořád, je to úžasně roztomilé. Bohužel ona narozdíl ode mě ze sebe ve společnosti nerada dělá infantilního kreténa :D Takže vyloučeno.
Ovečka Shaun - batůžek
Stejný důvod k vyškrtnutí další alternativy jsem měla při objevení batůžku - plyšová ovečka Shaun. Lovely! Moje srdce zaplesalo. To chci! Jenže kamarádku bych tím nenadchla :(
Clocky - utíkající budík - Černý
Další byl senzační "utíkací" budík. Když přijde čas na vstávání, budík začne řvát jako blízen, na kolečkách sjede ze stolku a začne utíkat po pokoji, čímž vás donutí vstát a chytit ho, abyste mohli ten randál zastavit. Bohužel astronomická cena toho budíku mě vrátila zpátky na zem.

Takže jsem ze zoufalství začala procházet dárky s vlastním motivem. Že bych jí nechala vyrobit tričko? Nebo hrneček? Jenže něco podobného už jsem jí dávala (plyšového medvěda s fotkou jí a jejího milovaného koně) a ona mi dala polštář s Joem Flaniganem. Takže tady bych s originalitou moc neuspěla.
Panák první pomociStříkačková tužkaMýdlo pro upíry
Kamarádka chce být lékařkou. Našla jsem propisku, tužku a fixy v designu injekční stříkačky. Taky propisku s teploměrem. Mýdlo jako krevní infuzi. Panák se znakem Červeného kříže. Jenže dát jí k narozeninám proti stříbrným náušnicím propisovací set a mýdlo? ...
Alkohol tester - kapesní
Takže můj prozatímní favorit - alkohol tester. Kamarádka bude tou dobou dělat závěrečky z autoškoly a protože chodí ráda na společenské akce a alkohol rozhodně neodmítá, není to vůbec od věci... Možná jí k tomu přiobjednám nějakou tu propisku, když už stejně budu muset platit to hrozný poštovný..

Nesnáším nakupování dárků :'(

Julia Volkova & Dima Bilan won the ZD Awards

16. března 2013 v 15:51 | Lin |  Yulia Volkova - News
Možná si pamatujete na písničku "Back To Her Future", kterou Julia nazpívala se zpěvákem Dimem Bilanem. Jak jsem právě zjistila, má i svou ruskou sestru - Lubov Suka. A právě tato ruská verze vynesla Julii a Dimovi ocenění ZD Awards za nejlepší duet :)


zdroj: http://www.juliavolkova.com/

Evaenscence - 10. výročí

16. března 2013 v 10:43 | Lin |  Evanescence - News
Evanescence slaví v těchto dnech 10. výročí od vydání prvního studiového alba - Fallen :)

K tomuto výročí vydává Evanescence limitovanou edici Fallen na fialovém vinylu! Gramodeska (v pořadí třetí LP deska po Lithiu a Call Me When You're Sober) je k dispozici na e-shopu Wind-up records, v limitovaném počtu 1500 kusů.


zdroj
http://www.evanescence.yc.cz/
http://www.evanescence.com/


Z natáčení "Broken"

13. března 2013 v 11:28 | Lin |  Lifehouse - Photos
Fotografie z natáčení oficiálního videoklipu k "Broken" (2008). Za kameru se postavil jako režisér Kiefer Sutherland (vlevo), který jako místo natáčení zvolil tunel na 2. Avenue v LA.


No nevypadá tady Jason (zpěvák Lifehouse, na fotce uprostřed) úchvatně? :) Ale nezdá se býti výsledkem právě nadšen.. Přesto se video stalo nejslavnějším oficiálním videoklipem, které Lifehouse do té doby natočili.

Lena Katina & T-Killah

12. března 2013 v 11:27 | Lin |  Lena Katina - Photos
Lena se zpěvákem, se kterým nazpívala svůj poslední sing "Shot" :)Natalia Oreiro na Kubě (2009)

10. března 2013 v 10:27 | Lin |  Natalia Oreiro - Photos
"Na Kubě mě překvapila šlechetnost místních obyvatel. Zdálo se mi neuvěřitelné, že mají tak málo a přitom jsou tak šťastní."


Nové album "The Nexus" už za pár dní!

9. března 2013 v 17:49 | Lin |  Amaranthe - News
Zbývá jen několik málo dní do vydání nové desky a skupina konečně odhalila kompletní seznam skladeb, které se na albu objeví. Celkem je jich dvanáct a dvě z nich již skupina vypustila do světa jako "ochutnávku":1. Afterlife
2. Invincible
4. Theory of Everything
5. Stardust
6. Burn With Me
8. Razorblade
9. Future On Hold
10. Electroheart
11. Transhuman
12. Infinity

zdroj: http://www.amaranthe.se/

Lifehouse - rozcestník

9. března 2013 v 17:49 | Lin


... News
... Photos
... Videos

Lena Katina - sexy photoshoot 2012 (for Maxim)

9. března 2013 v 11:23 | Lin |  Lena Katina - Photos
Jeden z těch novějších photoshootů pro Maxim


Vše nejlepší k MDŽ

8. března 2013 v 23:09 | Lin |  Sdělení
Za hodinu končí Mezinárodní den žen, takže nepřicházím s gratulací právě včas, přesto Vám, milé nositelky chromozomů XX, přeji (nejen do této poslední hodiny našeho dne) všechno nejlepší, ať se všechno daří podle Vašich představ a ať máte úspěšný život :)

Buďte hrdé na to, že patříte mezi lepší polovičku lidské populace (ano, jsem feministka, no a? :D) a že ženský element je stále více v módě. Primárním úkolem dnešní ženy už není jen péče o méně schopné mužské protějšky, nýbrž se úplatňují ve sportu, vědě, ekonomických sférách, politice, ... Dnes už téměř není obor, ve kterém by se ženy nebyly schopné prosadit, a to i přesto, že od pravěku až do nedávné doby byla jejich práva velmi okrouhaná. Ale rozum nakonec přece jen vyhrál a tak se dostává něžné pohlaví do popředí společenského žebříčku. Dejte tomu tak 100 let a ženy budou vládnout světu :)

Smutné je, že v ČR se už MDŽ nijak moc neřeší. Všude po světě je to aktivně praktikovaný svátek, a tady většina lidí ani neví, kdy vlastně je :/ Přesto doufám, že si u Vás někdo vzpomněl a dal Vám kytičku nebo přinejmenším aspoň gratulaci :) Já musím zítra mamince dodělat dort. Něco jí dát musím, ale květiny jsou tátovou doménou a bonboniéry dávám nerada, jsou drahé a bonbonů je tam stejně málo :D

Takže ještě jednou všechno nejlepší!!

International Music Awards DE TV

7. března 2013 v 11:45 | Lin |  Yulia Volkova - News
Julia byla nominována v Internation Music Awards v kategoriích:
Best Sex Video
Best Music Project 2012
Best Female Performance


Nikde jsem ale nesehnala anketu pro hlasování, takže zřejmě vybírá vítěze porota a ne fanoušci :/
Julia Volkova is nominated in the International Music Awards OE TV

zdroj: http://www.juliavolkova.com/

Lost In Paradise - official music video

6. března 2013 v 11:46 | Lin |  Evanescence - Videos
Na Valentýna zveřejnili Evanescence dlouho očekávaný hudební videoklip k jednomu ze songů nejnovějšího alba "Evanescence" :)


PS: Speciální dík patří Little Girl, která mě upozornila na chybu v tomto článku. Děkuji :)

Auction by Lena

5. března 2013 v 11:45 | Lin |  Lena Katina - News
Fanatičtí fanoušci (kterým se doma válí zbytečně moc nevyužitých peněz) mají šanci mít něco od Leny přímo u sebe doma. Zpěvačka se rozhodla vydražit některé ze svých doplňků.

V první řadě jsou to zlaté lodičky, které měla na nohou během natáčení videa "220". Můžete se sami přesvědčit, že je tam opravdu má, ve videu je poměrně dlouhý záběr přímo na boty :D


Miss Hawaiian Tropic Internacional (1992)

4. března 2013 v 11:45 | Lin |  Natalia Oreiro - Photos
Pravděpodobně první Nataliin výlet do Spojených států se konal v roce 1992, kdy se zúčastnila soutěže krásy Miss Hawaiian Tropic Internacional, kde reprezentovala Uruguay. Soutěž nevyhrála, ale okouzlila tam například herce Lorenza Lamas (u nás známý ze seriálu Odpadlík), který se s ní hned vyfotil.
zdroj: http://www.nataliaoreiro.cz/

The Spring Fever Tour

3. března 2013 v 13:15 | Lin |  All Time Low - News
All Time Low oznámili svým fanouškům skvělou zprávu: spolu se skupinami Pierce the Veil, Mayday Parade a You Me At Six vyrazí tento rok na turné po velkých městech. Akce dostala název "The Spring Fever Tour" a bude trvat od 11.4 do 12.5


zdroj: http://alltimelow.cz/

Amy Lee zvolena rockovou bohyní

2. března 2013 v 19:15 | Lin |  Evanescence - News
Po sečtení hlasů v soutěži Loudwire Music Awards se úžasná Amy stala officiálně rockovou bohyní roku 2012. Pokud jste spolu se mnou Amy podpořili v této anketě, jste to právě vy, kdo se o tenhle titul zasloužil. Jen tak dál :)

zdroj: http://www.evanescence.com/