Čekání se nevyplácí

27. prosince 2013 v 23:05 | Lin |  Sdělení
24.7.2011 jsem se tu rozplývala nad svým novým telefonem LG S310 Silver.

No, moc dlouho jsem se ze svého broučka neradovala. Stačila chvilka nepozornosti v autobuse, mobil mi vypadl z kapsy a já ho nikdy více neviděla. Že ho nemám jsem zjistila až doma. Sakra!! Okamžitě jsem šla na své číslo zavolat a zkusit štěstí. K mé nezměrné radosti to někdo zvedl. Řidič autobusu. Našel ho!! Měla jsem chuť mu padnout k nohám a děkovat. Domluvila jsem se s ním, že si pro telefon zajedu na nádraží. Jenže ouha. Než jsem tam dorazila, drahý řidič ho položil na stůl kanceláře a telefon mezitím někdo ukradl. Od té doby dotyčného řidiče k smrti nenávidím, i když mé rozumné já si je vědomo faktu, že nic z toho nebyla jeho chyba. Já ho ztratila a on se mi jen snažil pomoci. To, že to nevyšlo, je věc druhá.

Co jsem ale chtěla říci. Po ztrátě/odcizení LG S310 jsem si dočasně osvojila bratrovu starou Nokii 6300 s úmyslem, že až budu mít peněz nazbyt, koupím si znovu svého miláčka LG. Plán to byl perfektní. Trhlina se objevila až teď, když jsem se KONEČNĚ rozhodla si LG koupit. Na stránkách prodejce mě čekalo překvapení: PRODEJ UKONČEN.
Jak to?! Prošla jsem Zboží.cz, Heuréku, dokonce i bazary, plně odhodlaná svého LG získat za každou cenu. Nic. Fenomén LG S310 skončil. Proč? Protože zatracený výrobce LG se začal specializovat POUZE na ty pitomé dotykáče a všechno ostatní stáhl z prodejních pultů!!! Chtělo se mi brečet - více než rok se těším, až ho budu znovu mít. A pak se dozvím tohle :'( Není to fér
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natty Natty | Web | 27. prosince 2013 v 23:22 | Reagovat

Móda je móda, tyhle staré, ač praktické telefony už nikdo nechce. Já se letos taky musela smířit s dotykáčem a není to tak zlé, začíná mi čím dál tím víc vyhovovat :-)

2 Ronnie Ronnie | Web | 19. ledna 2014 v 0:37 | Reagovat

Asi mě nebudeš mít ráda za to, co napíšu, ale zkoušela jsi hledat po bazarech nebo takových jako aukro.cz a jiných? Třeba i ebay? Někdy se stane, že se tam takový kousek objeví ;) Je fakt, že nebude nový (to se stane málo kdy) ale mohla by jsi ho najít ;)
Také vím, že nebudeš chtít slyšet ani tohle, ale tu LG možná nenajdeš...Ale jí podobné od jiných výrobců, jsou stále ještě někdy na trhu. pokud nemáš ráda dotykáče. Já jim sice taky nefandím (i když dnes už jsem o hodně lepší než na jejich začátku samozřejmě) ale když tak máš i takové ty "cihly" s klávesnicí a jen trochu dotykovým displayem ;) Dotykáče s vysouvací klávesnicí raději nezmiňuju ;) :D :D
Uvidíš...Možná to LG fakt někde najdeš po bazarech nebo tak ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama