Leden 2014

Dangerous ft. Howard Jones (official video)

1. ledna 2014 v 21:07 | Lin |  Within Temptation - Videos
Jen o jeden článek zpátky jsem téhle novince věnovala článek, a teď je tu znovu :) Tentokrát s oficiálním videem!

Proč jen ve mně vždycky vyvolá nepříjemnou předtuchu, když vidím u nějaké písničky WT dodatek "feat. ..."? Asi už se stává až příliš zažitým pravidlem, že podílí-li se nějaký další interpret na hudbě WT, vede to jen k horšímu. Stejně je tomu u Dangerous. Dokud zpívá Sharon, je to libozvučná písnička. Ale pak nastoupí pasáž Howarda Jonese a dosud dobrý dojem jde k šípku. Nic proti Jonesovi, určitě je to skvělý zpěvák a dělá kvalitní hudbu, ale k WT se prostě nehodí.
Stejný názor mám i na video. Sleduji WT na place (mimochodem, těmito částmi je video velmi podobné jednomu z nejskvělejších videí WT - Faster) a říkám si "WOW". Atmosféra úžasná, Sharon nádherná...! A pak najednou zírám na Jonese stojícího na nějakém prosluněném mostě, což se střídá se záběry plachtících lidí a moje WOW se mění na WTF?! Je to, jako by spleskali dohromady dvě videa, která k sobě absolutně nepasují :(

Ale co se dá dělat. WT jsou skupina, která předvádí to nejlepší, když je sama. Kam až moje paměť sahá, povedly se jen dvě "featuring" skladby (včetně videí) - Utopia (feat. Chris Jones) a What Have You Done (feat. Keith Caputo)