Únor 2014

Nový (ekologický) mrňousek - Sony Ericsson J10i Elm

26. února 2014 v 21:45 | Lin |  Sdělení
"LG S310 stažen z prodeje" - věta, která mi rve srdce ještě teď. Nejlepší mobil, jaký jsem kdy měla, a oni ho přestanou vyrábět! Nejradši bych si občas vyrvala všechny vlasy za to, že jsem ho tehdy zapomněla v autobuse. Teď už si ho znovu koupit nemůžu.

Ale našla jsem jinou alternativu. Po týdnech zdlouhavého hledánína internetu, kdy už si ze mě dělala srandu celá rodina (dokonce mi velkoryse nabídli, že mi pořídí nejdražší mobil vyráběný v ČR (za cca 40 000,-), který má kromě jiných neocenitelných předností také režim zbíječky (?!), jen když už si vyberu), jsem se rozhoupala k činu. Navzdory původnímu úmyslu jsem se vzdala osvědčené Nokie a milovaného LG. Rozhodnutí padlo na jeden z ekologické řady Sony Ericsson - J10i Elm.

Když pro šerpu, tak v tónech WT!

1. února 2014 v 20:36 | Lin |  Sdělení
V letošním roce mě čeká nemilá událost v podobě skládání "zkoušky dospělosti". Snad ještě nemilejší událostí (se zkouškou bohužel pevně spjatou) je maturitní ples. Už aby to bylo za mnou. Nenávidím podpatky, nenávidím šaty, nenávidím davy lidí, nenávidím Star Wars, v jehož duchu se celý velký večer ponese, z hlasité plesové hudby mi třeští hlava, po půlnoci nevydržím vzhůru a velkým exhibicionistickým nadšením také neoplývám.
Jedinou dobrou stránkou celého plesu je zřejmě můj výběr hudby, při které slavnostně projdu sálem až na podium (už teď vidím, jak zakopávám na schodech...) a bude mi předána šerpa a sklenka šampaňského. V tomto pro mnoho lidí důležitém okamžiku života (osobně nechápu) mě bude doprovázet nejgeniálnější skladba WT Stand My Ground.
A nebyla bych to já, abych nevyužila příležitosti a Stand My Ground zde nepřipomněla :)


Hydra is out now!

1. února 2014 v 20:22 | Lin |  Evanescence - Videos
JE TO TADY!!! Včera, 31.1.2014, uveřejnili WT své nové album Hydra :) Tak konečně zase bude chvíli, co poslouchat!! ♥
Některé z nich ještě ani při nejlepší snaze online k poslechu neseženete, z jiných jen ukázky. Jedinou kompletní nově vypuštěnou skladbou je Whole World Is Watching (pomalá, nádherná!!)

1. Let Us Burn