Srpen 2015

Animální photoshoot

29. srpna 2015 v 21:39 | Lin |  All Time Low - Photos
Velmi mužný photoshoot pro drsnou punkovou skupinu :-)
All Time Low play in furry animal costumes on the set of their "Backseat Serenade" video.

Future Hearts

28. srpna 2015 v 17:06 | Lin |  All Time Low - News
Je tomu rok a půl, co mé kroky naposledy zamířily do administrace blogu, a všechny návštěvníky blogu tak mohl oblažovat článek o nejúžasnějším telefonu na světě. Nevím, proč mě napadlo zrovna dnes se sem vrátit, na svůj dočista osamělý a opuštěný blog. Možná mi ho bylo líto, možná je to jen tím, že nemám zrovna na práci nic lepšího.

Abych ale přinesla i nějakou přínosnou informaci (ne že by spekulace o tom, proč tu vůbec jsem, nebyly přínosné...), představuji vám nejskvělejší hudební událost tohoto roku:

ALL TIME LOW - FUTURE HEARTS

Jedná se o nové album, na které jsem se těšila více než dětičky na Ježíška. V pořadí již 6. studiové album pop-punkové americké skupiny bylo vydáno 3.4.2015. Tedy blízko blizoučko k začátku zkouškového období, kdy jako každý správný student veteriny jsem ležela až po uši zabořená do knížek a cpala do hlavy všechna ligamenta, fascicula, ossa, unguly a další latinské chuťovky, co jich jen zvířátka na těle mají; ani to mě však neodradilo, abych s napětím vyhlížela okamžik, kdy se první ukázky nového alba objeví na internetu. A nakonec až si kompletně celý playlist se zataheným dechem stáhnu do notebooku a oddám se naprosté hudební slasti. Protože přesně to Future Hearts nabízí.

Třináct skladeb, z nichž ani jedna nezklame. All Time Low pro mě vždycky byla skupina, která má boží a ještě božejší písničky. Kdyby mě někdo na skřipci natahoval a nutil říct jednu ošklivou písničku od All Time Low, asi by mě museli roztrhnout vejpůl, protože nic takového neexistuje. A nové album to opět jen potvrzuje. Polovina písní je naprosto božích a druhá polovina ještě o stupeň božejších!!! :)

Abyste mi věřili, přidávám sem některé z těch "ještě božejších" kousků. Na prvním místě moje srdcovka Kids In The Dark s dokonale výrazným melodickým podbarvením. To je jeden z těch songů, které už z hlavy nikdy nevyženete. Dokonce kamarád, který ATL neposlouchá, si k tomuhle našel cestu :)