Future Hearts

28. srpna 2015 v 17:06 | Lin |  All Time Low - News
Je tomu rok a půl, co mé kroky naposledy zamířily do administrace blogu, a všechny návštěvníky blogu tak mohl oblažovat článek o nejúžasnějším telefonu na světě. Nevím, proč mě napadlo zrovna dnes se sem vrátit, na svůj dočista osamělý a opuštěný blog. Možná mi ho bylo líto, možná je to jen tím, že nemám zrovna na práci nic lepšího.

Abych ale přinesla i nějakou přínosnou informaci (ne že by spekulace o tom, proč tu vůbec jsem, nebyly přínosné...), představuji vám nejskvělejší hudební událost tohoto roku:

ALL TIME LOW - FUTURE HEARTS

Jedná se o nové album, na které jsem se těšila více než dětičky na Ježíška. V pořadí již 6. studiové album pop-punkové americké skupiny bylo vydáno 3.4.2015. Tedy blízko blizoučko k začátku zkouškového období, kdy jako každý správný student veteriny jsem ležela až po uši zabořená do knížek a cpala do hlavy všechna ligamenta, fascicula, ossa, unguly a další latinské chuťovky, co jich jen zvířátka na těle mají; ani to mě však neodradilo, abych s napětím vyhlížela okamžik, kdy se první ukázky nového alba objeví na internetu. A nakonec až si kompletně celý playlist se zataheným dechem stáhnu do notebooku a oddám se naprosté hudební slasti. Protože přesně to Future Hearts nabízí.

Třináct skladeb, z nichž ani jedna nezklame. All Time Low pro mě vždycky byla skupina, která má boží a ještě božejší písničky. Kdyby mě někdo na skřipci natahoval a nutil říct jednu ošklivou písničku od All Time Low, asi by mě museli roztrhnout vejpůl, protože nic takového neexistuje. A nové album to opět jen potvrzuje. Polovina písní je naprosto božích a druhá polovina ještě o stupeň božejších!!! :)

Abyste mi věřili, přidávám sem některé z těch "ještě božejších" kousků. Na prvním místě moje srdcovka Kids In The Dark s dokonale výrazným melodickým podbarvením. To je jeden z těch songů, které už z hlavy nikdy nevyženete. Dokonce kamarád, který ATL neposlouchá, si k tomuhle našel cestu :)Další melodicky vybroušená skladba - Dancing With A Wolf. Na ni jsem si osobně musela chvilku zvykat, než ji moje srdíčko přijalo mezi své nejmilovanější z milovaných. Tím déle tam ale vydrží - není to totiž hudba, která se jen tak oposlouchá ♥


Opět něco, co nejde nezbožňovat. Ach, tohle mi někdo takhle zazpívat, tak jsem jeho až do konce života!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama